سفارش تبلیغ
صبا ویژن

السلام علیک یاامیرالمومنین
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ادامه مطلب...

[ چهارشنبه 89/11/27 ] [ 8:31 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]


تصدقت شوم؛ الهی قربانت بروم، در این مدت که ....

ادامه مطلب...

[ چهارشنبه 89/11/27 ] [ 2:24 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]
فریاد خشمناک ملت

[ چهارشنبه 89/11/27 ] [ 1:35 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]

 

  • دکتر الهام با اشاره به این که تصمینی نیست که رویه مجمع تشخیص مصلحت به تغییرکلی قانون اساسی منجر  نشود گفت: امروز وارد عرصه قوه مجریه شده اندو دارند اختیارات مسلم قوه مجریه را محدود یا سلب می کنند، درگام دیگر وارد اختیارت شورای نگهبان و در گام سوم نیز وارد اختیارات رهبری خواهند شد.

 

  • انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران با کمک شهرداری تهران، در  جشن سالیانه خود به برخی از اعضای گروهک غیر قانونی شیرین عبادی و نویسندگان روزنامه توقیف شده اعتماد ملی جایزه داد و همچنین از هوشنگ کاووسی رئیس اداره سانسور فیلم در رژیم شاه، تجلیل کرد.

 

  • در جشنواره فیلم فجر امسال، از امید روحانی(کارشناس سینمایی طاغوت) و مسعود کیمیایی( شوهر سابق گوگوش و فیلم ساز انقلاب) تجلیل شد. کیمیایی در مراسم تجلیل از خود از جعفر پناهی، فیلم ساز ضد انقلابی که چندی قبل در زیر زمین خانه اش در حال ساخت فیلمی علیه نظام دستگیر شد، تجلیل شد.

 منبع: نشریه عبرت های عاشورا


[ شنبه 89/11/23 ] [ 11:21 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]

 

شیطان ملعون، پیش حضرت یحی مجسم شد؛ گفت: پنج نصیحت به تو می کنم.

گفت: خوب بگو

{شیطان} اول یک کلمه حکمت خیلی خوبی گفت؛ دوم هم بسیار خوب، سوم آن هم بسیار خوب؛ چهارم، دید آنهم  بسیارخوب است.

(حضرت یحی) گفت: دیگر برو در پنجم کار خودت را میکنی، برو! پنجم را دیگر نمی خواهم! لابد در پنجم، کارخودت را میکنی و الا ابلیس نیستی. ابلیس داعی به شر است؛ اینها هم مقدمه بود برای اینکه آخر کار، کار خودش را انجام بدهد. همچنین ملتفت باشید! حیات فرنگی ها با جاسوس است، تا به حال بر سر ما هر چیزی آورده اند، از جاسوس ها

آورده اند. ملتفت باشید! اطراف خودتان را نگاه کنید. گاهی میشود به چند واسطه، به جاسوس میرسند. اینها یک فطانتی است که خدا باید این زرنگی ها را بدهد که آدم گول دروغگو ها را نخورد، آنقدر به آدم  راست میگویند تا اینکه دروغشان را بفروشند."

برگی از دفتر آفتاب، شرح حال آیت الله محمد تقی بهجت، رضا باقی راده، ص 169


[ شنبه 89/11/23 ] [ 10:49 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]


[ شنبه 89/11/16 ] [ 7:55 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]

دختر و پسر آقای ... برای شناسایی زمین های مرغوب اطراف تهران اقدام به گشت زنی هوایی کردند.


[ شنبه 89/11/16 ] [ 7:44 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]
به اعتقاد کارشناسان موسسه امنیتی پاندا که اولین بار این کرم را شناسایی کرده اند، سرویس های کوتاه کننده آدرس در اینترنت به یک ابزار مهم سوءاستفاده هکرها و ویروس نویسان مبدل شده اند و باید در این زمینه راه حل اساسی اندیشیده شود.
کاربران سایت توییتر به تازگی هدف حملات یک کرم اینترنتی قرار گرفته‌اند که با استفاده از سرویس کوتاه کننده آدرس گوگل کاربران را فریب می دهد.

به گزارش
گرداب به نقل از آی‌دی‌جی، کرم یاد شده در سایت های اینترنتی متعلق به هکرها پنهان شده و سپس با استفاده از سرویس کوتاه کننده آدرس goo.gl به سایت آلوده به این کرم لینک داده می شود. هدف از این کار فریب و گمراه کردن کاربران است.

به اعتقاد کارشناسان موسسه امنیتی پاندا که اولین بار این کرم را شناسایی کرده اند، سرویس های کوتاه کننده آدرس در اینترنت به یک ابزار مهم سوءاستفاده هکرها و ویروس نویسان مبدل شده اند و باید در این زمینه راه حل اساسی اندیشیده شود.

صفحه وبی که کاربران به آن هدایت می شوند در ظاهر حاوی یک نرم افزار ضدویروس است، اما کاربر در عمل کرمی خطرناک را بر روی رایانه‌اش بارگذاری می کند. کرم یاد شده تاکنون تلاش کرده هزاران نفر از کاربران توییتر را فریب دهد. مسئولان سایت توییتر هنوز در این زمینه واکنشی از خود نشان نداده اند.

منبع: فارس


[ یکشنبه 89/11/3 ] [ 9:24 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]
          

.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

امکانات وب


بازدید امروز: 153
بازدید دیروز: 77
کل بازدیدها: 254037