سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران

السلام علیک یاامیرالمومنین
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
موافق هر معممی نیستم...
من کرارا گفته ام که من با هر که معمم است و اسم خودش را روحانی گذاشته است، موافق نیستم. و من کرارا گفته ام که روحانی که بر خلاف مسلک روحانیت و اسلام عمل بکند و توطئه گر باشد، این از ساواکی بدتر است، برای اینکه ساواکی،ساواکی است و این ساواکی به صورت معمم و لباس روحانیت پوشیده است.
دولت شما دولت محرومین است...
فشار انقلاب روی دوش این محرومین بوده - محرومین اند که این کار را کردند، بنابراین دولت شما دولت محرومین است ، یعنی باید برای محرومین کار بکنید[ جمعه 89/4/11 ] [ 12:22 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]
طی چند روز گذشته، طرح تجمیع انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در مجلس به تصویب نمایندگان رسید که از جهاتی قابل توجه و تامل است:


       

[ جمعه 89/4/11 ] [ 12:14 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]
در ایام میلاد مبارک بزرگمرد عرصه ی عدالتخواهی و قهرمان میدان تعبد و اخلاص، حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام به سر می بریم.
این ایام، همچنین با هفته ی قوه ی قضائیه نیز مصادف است و بنظر می رسد که این تقارن، خواهد توانست به مثابه فرصتی برای بازشناسی گوشه هایی از ابعاد پرعظمت مولای متقیان در زمینه ی قضا و عدالت ، مورد توجه مسئولان و متولیان دستگاه قضایی قرار گیرد.
واقعیت آن است که پس از استقرار نظام اسلامی، قوه قضائیه ، منشاء خدمات زیادی به اسلام و کشور ایران بوده است، اما هنوز با آرمان و اهداف نهایی این قوه ، فاصله ی زیادی دارد.
بنظر می رسد آنچه بیش از هر چیز - مخصوصا در مقطع کنونی - مورد نیاز دستگاه قضاست، قاطعیت و برخورد یکسان با همه ی عوامل دانه درشت مفاسد اقتصادی و اجتماعی است تا اعتماد از دست رفته ی مردم در این زمینه بازگردانده شود.
در این مسیر، البته موانع و هجمه ها و مشکلات فراوانی نیز وجود دارد، اما قطعا ریاست جدید این قوه - که امسال، اولین هفته ی قوه قضائیه را برگزار می کند- با همراهی مسئولان متدین و دلسوز در این قوه، از طرفی خواهند توانست در برخورد با مفاسد، نظارت و پیشگیری از وقوع جرایم در جامعه و از طرف دیگر درپاکسازی و برخورد با برخی عوامل غیرصالح در درون مجموعه نیز ، نقش مهم و تاثیرگذاری را ایفا نماین
د.

            

                                                                         ادامه مطلب...

[ جمعه 89/4/11 ] [ 12:6 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]به
نظرم این اتفاقا خیلی بده!  یک مرد آمریکایی از کودکی تا آخر عمرش، همیشه
چه در اجتماع ، چه در رسانه ها و هر جای دیگه در مقابل چشماش از این
تصاویر زیاد دیده. آنقدر این صحنه ها در جلوی چشماش بوده، که الان دیگه
دیدن یه خانوم حتی برهنه هم براش جذاب نیست!
صادق امیرزادگان


چند وقت پیش یکی از فامیلای دورمون از آمریکا اومده بود رفته بودیم خونشون. داشت خاطره ی سفرشو میگفت.
میگفت: آقا این آمریکاییها چقدر با فرهنگن! 
اصلا مثل ما عقده ای نیستن که!
مثلا یه روز یه دختره 20 - 2? ساله رو تو خیابون دیدم که تقریبا هیچ لباسی تنش نبود!  ادامه مطلب...
[ شنبه 89/4/5 ] [ 3:15 عصر ] [ Mohajer 145 ] [ نظرات () ]
          

.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

امکانات وب


بازدید امروز: 150
بازدید دیروز: 77
کل بازدیدها: 254034